אודות

שרקו – אופנועי השטח הטובים בעולם

 

שרקו הם אופנועי האנדורו והטריאל הטובים בעולם, אך לא פחות חשוב מכך הם אינם "עוד אנונימי כתום המיוצר בסרט נע באמצעות רובוט"; לחלופין כול אופנוע שרקו הוא אחד יחיד ומיוחד, מיוצר בעבודת יד במפעל שרקו הממוקם בצרפת.

הניסיון האדיר של שרקו במירוצים, החל מאקסטרים אנדורו דרך טריאל וכלה בראלי דקאר, מתבטא באופנועי שטח טהורים המתוכננים מהמולקולה הראשונה לרכיבת אנדורו מקצועית; מן המפורסמות היא ששורשי אופנועי האנדורו של שרקו מצויים בטריאל ולא במוטוקרוס, כמו אצל יצרני שטח אחרים ומכאן האיזון המושלם של שרקו בין זריזות לשליטה מושלמת ולביטחון.

לאופנועי שרקו מיטב הטכנולוגיה, גל ארכובה המסתובב לאחור ובכך תורם לזריזות בשינויי כיוון, הזרקת דלק ממוחשבת וביצועים מכוילים בול ליד ימין שלך. שלדות שרקו מתייחדות באיזון, דיוק וחלוקת משקל מיטבית בטווח מהירויות עצום, המיתלים מתוצרת ווייט פאוור (WP) עם רכיבים פנימיים והידראוליקה ייחודיים לשרקו, מושלמים לספיגה, שליטה וביטחון מוחלט. העיצוב תפור בול למיקום מטבי של הגוף.

כדי להבטיח התאמה מלאה לכול רוכב, מבנה גוף, יעוד, תוואי שטח, סגנון, תחרות, קטגוריה והעדפה, אנו מציעים באולמות התצוגה שלנו לרוכבי השטח בישראל מגוון אדיר של אופנועי שרקו אנדורו וטריאל, שתיים וארבע פעימות. ניתן לבחור בין דגמי הבסיס ה"כחולים" של שרקו המהווים התמורה הטובה ביותר לכסף כיום בשוק אופנועי השטח בעולם – כאשר לרוכבים המקצועיים ביותר אנו מציעים את אופנועי הפקטורי של שרקו הזהים לאופנועי אלופי העולם של שרקו והיחידים מבין אופנועי השטח שבאמת נמכרים "מוכנים למירוצים"...